מסיבת עיתונאים בעקבות חשיפת רשת החשבונות המזויפים של הליכוד

משתפים לבני משפחה וחברים

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב email
מייל

התחקירים שפורסמו הבוקר מגלים כי  נתניהו מוביל קמפיין של טרור תודעתי על אזרחי ישראל


בני גנץ

נתניהו הולך להפסיד. נתניהו לחוץ, הוא יודע יותר טוב מכל אדם כי הוא יפסיד את הבחירות הקרובות.

התחקירים שפורסמו הבוקר מגלים כי  נתניהו מוביל קמפיין של טרור תודעתי על אזרחי ישראל.

אזרחי ישראל מוצפים בחודשים האחרונים במסרים ובפייק ניוז ברשת הדיגיטלית. נתניהו לא בוחל בשקרים ובמניפולציות.

אין כאן מקריות. ההדלפות הביטחוניות מהקבינטים השונים מצטרפים לפרסומים של היום.

מי שמדליף דיונים סודיים מהקבינט לא יהסס לקדם מערך פייק ניוז מפלצתי שרק קצה הקרחון שלו נחשף היום.

יש כאן מערך שלם ממומן בכסף גדול בניסיון לגנוב בחירות. זה מחייב חקירה.

בפעם הראשונה  זו אולי טעות, כשמפרסמים את הסרטון עם קברי החללים בהר הרצל.

בפעם השנייה כשפוגעים במראהו של אברמוביץ, נכה צהל שנפצע בגבורה מכוויות קשות, הוא טען שזו שטות.  בפעם השלישית, הרביעית החמישית והאלף זו כבר שיטה.  יש כבר שיטה של שקרים.

נתניהו פוחד מהאמת הנגלית בפרשות השחיתות, בפרשת עמלות תמורת צוללות ובאישור מכירת צוללת מתקדמת למצרים ללא אישור וידיעת מערכת הביטחון.

לכן, הוא מפיץ רעל ושקרים. יותר ויותר ישראלים כבר לא מאמינים לו. במידה לא קטנה, בית הקלפים של נתניהו הולך וקורס.

חברים וחברות, לעצמי אני לא דואג, עמדתי באתגרים קשים יותר. עמדתי תחת אש, קיבלתי החלטות קשות ועמדתי בלחצים כבדים הרבה יותר. מעניין עוד מה יבוא בהמשך, נתניהו ילכלך עליי כמה שרוצה אני נחוש. ואני הולך לנצח.

לאחר  13 שנות נתניהו אני דואג למדינת ישראל.  כי נתניהו קם בבוקר ולא חושב על הבריאות, ולא חושב על החינוך והתחבורה של אזרחי ישראל. הוא לא חושב עליכם. הוא חושב רק על עצמו. הוא חושב על עוד שקר ועוד מניפולציה כדי להציל את עצמו.

אחרי 13 שנים מתברר שלנתניהו אין גבולות. יותר מדי שנים בשלטון והוא איבד בלמים. הוא איבד את הציבור הישראלי.  אנחנו כאן כדי להגיד- חלאס ביבי. בימים האחרונים המוני ישראלים עוברים לתמוך בכחול לבן. עבור הישראלים מכל הגוונים והזרמים נתניהו עבר את הגבול.

עשרות אלפי ישראלים בחרו להיות בין המתנדבים והפעילים שלנו. נתניהו נשאר עם עשרות אלפי חשבונות מזויפים.

אנחנו פה כדי לשמור על הרוח הישראלית, לשמור על ניקיון הכפיים וטוהר המידות של מדינת ישראל. על מנהיגות משתפת ומקשיבה. לא אתן לנתניהו לפגוע בכל הטוב והיפה שיש בחברה הישראלית.

אחרי 13 שנים נתניהו יפסיד. החברה הישראלית תרוויח.

יאיר לפיד

אני רוצה להקריא לכם ציוץ אחד שיצא אתמול. אחד מעשרות אלפי הציוצים שהרשת של נתניהו מפיצה: בני גנץ הובהל לבית חולים איילון בתל אביב לאחר כאבי ראש ואיבוד תחושה ביד ימין. חשד לאירוע מוחי משמעותי!!!

כמו שאתם רואים בני גנץ יושב כאן, בריא כמו שור. זה שקר מסוכן ומטורף. בדיוק כמו כל השקרים האחרים שסיפרו עליו בשבועות האחרונים. למה הגענו? ראש ממשלת ישראל מפיץ שקרים מגעילים ומטורפים על הרמטכ"ל ה-20 של צבא ההגנה לישראל. אחד האנשים הכי הגונים והכי טובים שהכרתי אי פעם. זה מה שקורה אחרי 13 שנה בשלטון. זה מה שקורה כשביבי מבין מה שלא כולם הבינו עדיין – שהוא הולך להפסיד בבחירות!

התחקיר של "ידיעות אחרונות" וה"ניו יורק טיימס" חושף את העובדה שנתניהו ואנשיו ירדו מהפסים. הוא יודע שהוא יפסיד בבחירות בעוד שמונה ימים. הוא יודע שאם הוא לא יהיה ראש הממשלה הוא עלול לגמור בכלא. אז הוא החליט שאין יותר חוקים.

האיש הזה, שכל היום תולה שלטי חוצות כמה הוא חזק, לא מפסיק להתבכיין ולא מפסיק לרמות. אין יותר חלש מזה. הוא מנסה לגנוב את הבחירות. אין יותר חלש מלנסות לרמות בשביל לנצח כשאתה יודע שאתה הולך להפסיד.

אחרי 13 שנה בשלטון, זו ההשחתה. זה מה שקרה לנתניהו בשנים האחרונות. נמאס לו מזה שהוא צריך לעמוד לבחירות חופשיות כל פעם מחדש. נמאס לו מזה שחוקרים אותו. נמאס לו מזה שהאזרחים שומעים עליו דברים רעים ולגמרי נמאס לו מהתקשורת. אז הוא החליט לרמות. הוא החליט לגנוב בחירות.  ראש הממשלה מפעיל רשת של פרופילים מזויפים ופייק ניוז כדי לגנוב בחירות. אני ראיתי כבר בחיי מערכות בחירות מלוכלכות. אלא שזה בדרך כלל בא מהשוליים הקיצוניים. אצלנו ראש הממשלה, ראש המדינה, הוא גדול מפיצי השקרים וההכפשות. נתניהו הוא הטרול הראשי.

אני לא רוצה ולא מוכן לחיות בתורכיה. את רשת הפייק ניוז של נתניהו צריך לחקור. ניצב בדימוס מיקי לוי הגיש היום בבוקר תלונה במשטרה כדי שהיא תחקור את מקורות המימון של הרשת האפלה הזו. תלונה הוגשה ליועץ המשפטי לממשלה ולועדת הבחירות המרכזית כדי שהם יפעלו באופן מידי כדי לסגור את הרשת הזאת. זה פלילי. זה מסוכן. וכל אזרח ישראלי צריך לדעת – ביבי מנסה לשחק לכם עם הראש.

אני קורא לאזרחי ישראל להיות ערניים. אני מכיר את נתניהו כאת כף ידי. את השקרים הגדולים הוא שומר לשבוע האחרון שמתחיל מחר. בשבוע הקרוב אתם תשמעו את השקרים הכי גדולים והכי מכוערים. הם יישמעו לכם אמינים, כי נתניהו הוא שקרן מקצועי. כי הוא משקיע בזה מיליוני שקלים. כסף שחור. מנגנון שאף אחד לא יודע איך הוא ממומן.

אל תאמינו. אל תאמינו לאף מילה שתשמעו בשבוע הקרוב. תבדקו. תחקרו. אל תתנו שירמו אתכם.

בעוד שמונה ימים יש לכם בחירה. לשלוח את נתניהו הביתה אחרי 13 שנה, או לתת שיגנבו אתכם.

בוגי יעלון

אני לא הייתי זקוק לתחקיר הזה, חוויתי על בשרי איך נתניהו בשקרים פועל כדי לחסל יריבים, מתחרים פוליטיים.

רק להסתכל על הימים האחרונים שבהם בנימין נתניהו נאלץ להתייחס לאותה סוגיה של מכירת צוללות למצרים, אישור שניתן לממשלת גרמניה למכור צוללות למצרים

כמה גרסאות. כמו כל עבריין חשוד שמרגיש את החרב על צווארו, משנה גרסאות.  גרסה ראשונה שאני מכיר אישית – ״לא אני אישרתי״.

אותו מוצאי שבת הריאיון הלחוץ בערוץ 12 – כן אישרתי אבל לא עדכנתי את שר הביטחון והרמטכ״ל. יושב פה הרמטכ״ל, עומד כאן שר הביטחון, בגלל סוד שאינני יודע מהו עד היום.

גרסה שלישית, אחרי הדלפה מגמתית לערוץ 13 תוך כדי שימוש במסמכים מתוך משרד הביטחון – נוצר רושם שהוא כן עדכן את שר הביטחון ואת ראש האגף הביטחוני מדיני.  כמובן שזה שקר.  ומזה כבר יוצאים בקמפיין, מיד         ״ עלילת דם של גנץ ויעלון.״ נו.

ולאחר מכן צריך להסביר, אז אומרים בעצם ״ הגרמנים לא היו זקוקים לאישור למכירה מאתנו״ ושליח מטעמו אומר – כן הוא עדכן הנה יש הוכחה בכתבה בערוץ 13 אבל כנראה הוא שכח שהוא עדכן.

הוא עוד לא ייצב גרסה כמו שקוראים לזה החוקרים במשטרה.

אבל הוא השתמש באותה מערכת שראינו אותה הבוקר כדי להטביע את מדינת ישראל בשקרים.

עושה שימוש במסמכים מסווגים תוך כדי פגיעה בביטחון המדינה.

כמובן האינטרס שמעל הכל הוא לא מדינת ישראל, הוא לא אזרחי מדינת ישראל, הוא ההישרדות הפוליטית שלו.

מדינת ישראל צוללת כתוצאה מזה עם נתניהו.

הערכים בצלילה. הדמוקרטיה בצלילה. הבריאות בצלילה. התחבורה בצלילה. הביטחון בצלילה.

ישראל צוללת וטובעת בים של שקרים שנאה ושחיתות.

נתניהו שוטף את מוחותיהם של אזרחי ישראל ועוד בעזרת אותו מנגנון שנחשף הבוקר ועוד גם בשקרים וגם ברפש.

13 שנה זה יותר מדי.

לכן ב9 באפריל יש לאזרחי ישראל הזדמנות.

לאזרחי ישראל יש הזדמנות להציל את מדינת ישראל מטביעה.

יש לנו גלגל הצלה קוראים לו כחול לבן.

גלגל הצלה לעתיד המדינה.

לכן אנחנו התייצבנו פה ביחד בראשותו של בני גנץ המועמד לראשות הממשלה, כדי להחזיר את המדינה למסילה, להרחיק את הרוח הרעה ולהחזיר את הרוח הישראלית.

ההזדמנות לשינוי ב9 לאפריל.

רק ניצחון מובהק של כחול לבן יסיים את עידן השחיתות, השקרים וההפקרות של נתניהו ויפתח תקופה של תקווה חדשה.

גבי אשכנזי

אני הזדעזעתי. המחשבה שחלפה בראשי זה מה שחושבים קציני צהל, חיילי צהל אלופי צהל אנחנו פיקדנו עליהם חלקם במילואים חלקם בעוטף עזה.

חשבתי מה היה אומר משה ארנס, שמיר, בגין. ראשי ממשלות ושרי ביטחון. חשבתי שיש גם לראש הממשלה קווים אדומים – התבדיתי.

שמעתי אותו קורא לנו לנהוג בממלכתיות. יש לראש הממשלה הזדמנות לצאת בקולו ולהגיד שהיא מתנגד לזה. מילים פוצעות. מילים משנות מציאות.

יש פה פגיעה בצבא עצמו. נוכח ההדלפות מהקבינט אני רק חושב מה עובר בראשו של ראש אמן ורמטכ"ל שצריכים להכנס לחדר הזה ולהעביר את ההמלצה שלהם למבצע. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם זה היה הקבינט ב2007 כשאישרנו את התקיפה של הכור הסורי. זה מראה שאפשר אחרת. וצריך אחרת. ואנחנו נעשה את זה.

משתפים לבני משפחה וחברים

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב email
מייל