אנחנו מטר מהניצחון, כל קול קובע. ב-9.4 מצביעים לשינוי, מצביעים כחול לבן

משתפים לבני משפחה וחברים

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב email
מייל

תראו איך נראו 45 הימים האחרונים של המרתון בשבילכם, הנה אנחנו חוצים אותו. כמו במבצע סבתא, התחלנו מהר ועכשיו אנחנו מגבירים. בואו, עזרו לנו לעשות את זה | הנאום המלא של בני גנץ בכנס באשקלון:

דברי בני גנץ

התבשרנו היום כי אחרי 37 שנים הושבה לישראל גופתו של זכריה באומל שנפל במלחמת לבנון הראשונה. במדינת ישראל צה"ל וכוחות הביטחון שלנו לא מוותרים על השבת חיילינו הנעדרים בכל מקום שהם. מדובר במסירות גדולה הנובעת ממחויבות עליונה למשפחות. זוהי סגירת מעגל מרגשת וחשובה עבור משפחתו של זכריה באומן, תזכורת חיובית וטובה שיש לנו חובה גדולה להמשיך ולפעול להשבתם של כל הנעדרים, כולל מרצועת עזה, כולל בצפון ובכל מקום.

 הצבא עוסק בכך, אני עסקתי בכך לאורך שנים וגם אני אעסוק בכך בעתיד. אני מברך את כולם, לרבות ראש הממשלה, החיילים והמפקדים שעסקו בנושא.

נתניהו הוא ראש ממשלה 13 שנים במצטבר ואני שואל אתכם האם בסיומן של 13 השנים האלו קיבלנו משהו?

13 שנה ועזה עדיין מקיזה את דמנו, ומה נתניהו עושה? מעלה את הפרוטקשן ל-40 מיליון כשהטילים עפים. זה לא יקרה אצלנו, נחזיר את ההרתעה, נשים סוף לשגרת הטילים. לא נאפשר את הירי לאשקלון, לא נגיד "אז מה אם יורים על אשקלון". אנחנו גם נכניס את אשקלון למפת העימות מבחינת הטבות לאזרחים.

13 שנים ומערכת הבריאות על סף קריסה. אנשים מאושפזים במסדרון. בישראל האחוז הגדול ביותר של תמותה ממחלות זיהומיות. אי אפשר לקבל את זה- מגיע לנו משהו אחר. אנחנו נשקם את מערכת הבריאות, נזרים תקציבים, נעניק לישראל את מה שמגיע להם באופן בסיסי- בריאות וטיפול רפואי ראוי.

13 שנים שבסימון הילדים שלנו נמצאים במאבק כלכלי. דור שלם שלפעמים שוכח שאפשר לקנות דירה. זה לא סביר. אנחנו נוריד את מחירי הדיור, נפתח את שוק השכירות- אין סיבה שבמדינת ישראל לא ניתן יהיה להתגורר בכבוד.

13 שנים ומיליוני אזרחים לא יכולים לסגור את החודש. אנחנו נמנה נציב יוקר מחיה, נדאג להוריד את המחירים ונאפשר לאנשים לנשום. לא כולם יהיו עשירים. אבל אין סיבה שאנשים לא יחיו בכבוד.

ולא פחות חשוב, אנחנו לא מוכנים לקבל פערים בלתי נסבלים בחינוך. החינוך הוא סוד העוצמה שלנו, הוא הביטחון לעתיד שלנו. אנחנו חייבים נוודא שאנו משקיעים בחינוך מצוין בכל מקום ונסבסד את החינוך מגיל לידה.

אנחנו נקדם גם את המורים, כדי שהילדים שלנו יתפתחו ויגיעו לאן שהם צריכים.

אנחנו מדינה קטנה, ואנחנו לא צריכים להיות תקועים כל היום בפקקים. אין סיבה שזה ייקח שעות, שהרכבות יהיו מפוצצות, אין סיבה שהתחבורה הציבורית לא תתקדם והטכנולוגיה לא תנוצל. אנחנו נעשה מהפכה בתחום הזה ומהר. גם בהיבט הטכנולוגי, תוך רגולציה נכונה והפחתת זיהום האוויר ונוודא שאנחנו לא מבלים כל יום שעות כדי להגיע מנקודה א' לנקודה ב'.

והכי הכי חמור.

13 שנים שבסופן, עומד ראש ממשלה עם חשדות להפרת אמונים, לשוחד, לפעילות לא ברורה שעלולה לפגוע בביטחון ישראל בעסקת צוללות שלא עוברת בערוצים שבהן היא צריכה לעבור. בואו לא נטשטש את האירוע הזה. נתניהו לא מתעסק איתנו אלא עם עצמו. אנחנו לא מוכנים לקבל את זה.

הפגיעה הזו במוסדות המדינה, בתרבות, בבתי המשפט, במשטרה, בצבא שלנו ובמפקדים שלו- היא דבר שחותך עמוק מאוד בבשר שלנו. לא יכול להיות שנתניהו מקצין ומפריד ביננו ולא מאחד ביננו. ראש ממשלה אמור לחבר בשביל שנשרוד ולא לפצל בשביל שהוא ישרוד.

בחלוף 13 שנים של נתניהו אנחנו אומרים בצורה פשוטה. חלאס ביבי. חלאס עם השחיתות, עם הפילוג, עם השיסוי. אנחנו נשים את ישראל לפני הכל, נחזיר את התקווה. אנחנו באים לעבוד בשבילכם. אנחנו הבשורה של העשור הבא.

אנחנו מציעים לאזרחי ישראל- ברית של תקווה ולא ברית של קיצוניים. אנחנו מציעים לכם חיבורים חזקים. בעוד כמה ימים, כל פתק קובע. כל פתק הוא פתק של תקווה. של ביטחון, שגשוג. אנחנו יכולים וצריכים להצליח. אני קורא לכם לא להתבלבל ממבול החדשות שצפוי להיות בימים הקרובים. אני ראיתי בדרך לכאן הודעות שמודיעים לי שאני כבר מתחיל להתפצל מלפיד ולחבור לנתניהו. תשאלו אותי! התבלבלתם, אני לא הולך לשום מקום. אני אומר לכם בקולי, הייתה לי הערכה גדולה לנתניהו, אנחנו לא עובדים איתו- אנחנו מחליפים אותו.

כל קול שחושב שצריך לייצר שינוי במדינה יש לו אך ורק אלטרנטיבה אחת שקוראים לה כחול לבן. אם אתה גר באשקלון ואתה חושב שצריך לקרות אחרת- אתה צריך להצביע כחול לבן. אם אתה יושב בכסא גלגלים ורוצה אחרת- אתה צריך להגיד כחול לבן, אם אתה בדואי שחושב אחרת אתה צריך להצביע כחול לבן כי כל פתק אחר הוא ביבי.

אם אתם רוצים שיהיה שינוי זה פשוט- קמים בבוקר, מצחצחים שיניים, לוקחים את השכנים, הולכים לקלפי, נכנסים פנימה- לוקחים פתק שכתוב עליו "פה" ושמים אותו. אני מתחייב ואנחנו מתחייבים- מאמץ גדול עד לשם לגייס עוד ועוד אנשים, מאמץ קטן ביום הבחירות ללכת ולהצביע ומאמץ גדול שלנו אחרי כן לעבוד בשבילכם.

תראו איך נראו 45 הימים האחרונים של המרתון בשבילכם, הנה אנחנו חוצים אותו. כמו במבצע סבתא, התחלנו מהר ועכשיו אנחנו מגבירים. בואו, עזרו לנו לעשות את זה.

משתפים לבני משפחה וחברים

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב email
מייל