ממשיכים לעבוד- עד הניצחון!

משתפים לבני משפחה וחברים

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב email
מייל

מה עשינו בחודש וחצי האחרונים עבורכם ומה אפשר לעשות ביחד עכשיו למען המדינה?

ממשיכים לעבוד- עד הניצחון!

למעלה ממיליון ישראלים וישראליות נתנו בנו את האמון בבחירות לכנסת ה-21  ונתנו לנו את הזכות לתת קול לתקווה. מעל מיליון ישראלים וישראליות מאמינים שרב המשותף בינינו על המפריד ושישראל צריכה לשנות כיוון.

ידענו שאנחנו יוצאים לדרך ארוכה שבה נהפוך כל אבן במאבק על צביונה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. מדינה שנבחריה עובדים עבור אזרחי ישראל יום-יום, שעה-שעה.

אז מה עשינו בחודש וחצי מאז הבחירות?

בכנסת- הגשנו 180 הצעות חוק פרטיות (ועוד 4 סיעתיות). 500 הסתייגויות להצעות חוק. הקמנו 67 שדולות בכנסת. נאמנו 97 נאומים במליאת הכנסת.

בשטח- למעלה מ-100,000 איש ואישה ב- 500 אירועים ופעילויות שטח לדוגמת: מחאת "חומת מגן לדמוקרטיה", הפגנת הנשים נגד הדרה, משמרות מחאה מול בתיהם של שרים וחברי כנסת, ועידת המשפיעים של קהילת הלהט"ב, כנס החקלאים, סיור לעידוד תעשיית ההייטק בירוחם, אירוע לזכר הנספים בדרך מאתיופיה לישראל, הפגנת הנוער להגנה על איכות הסביבה, המחאה השקטה של משפחת גולדין בעוטף עזה.

בתקשורת וברשתות- דיברנו והעלינו על סדר היום את הנושאים שמעניינים ומעסיקים אתכם/ן. קיימנו קרוב לאלף ראיונות בטלוויזיה, ברדיו ובעיתונות, והיינו בקשר עם למעלה ממיליון אזרחיות ואזרחים דרך הרשתות החברתיות.

החוזק שלנו כסיעה טמון בשותפות ובהנהגה. אנחנו מציעים לכם מנהיגות שרואה את אזרחי ישראל ושמה את טובת כלל האזרחים לנגד עיניה.

כדי שנמשיך, נגדל ונצליח גם בבחירות הקרובות אנחנו חייבים גם את השותפות אתכם. למאבקים ולעשייה שלנו חייבים לתת תהודה. רק אם נפיץ את התקווה, בארוחות שישי, באירועים חברתיים, ברשתות החברתיות וסתם בשיחת חולין במונית נוכל לחולל שינוי אמיתי.

רוצים לעשות עוד? רוצים לקחת חלק באירועים שלנו ולהתנדב? היכנסו ללינק >>

משתפים לבני משפחה וחברים

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב telegram
טלגרם
שיתוף ב email
מייל